Razem już 3992 dni
W najbliższą niedzielę na boisku sportowym w Rudnie odbędzie się Gminny Turniej Oldbojów o Puchar Wó... Czytaj więcej
Archiwum
Sezon 2011/2012 w liczbach
Mecze
autor: Adam Böhm
11-07-2012 17:27
Sezon ligowy już dawno za nami, a w ostatni weekend turniejem Oldbojów można powiedzieć, że zakończyliśmy cały sezon 2011/2012. Po każdym sezonie czas na podsumowania i ocenę tego co w nim się wydarzyło. Dziś rozpoczynamy cykl podsumowań sezonu w wykonaniu Młodości Rudno. Na początku spojrzymy na rozgrywki w tym sezonie od strony statystyk.


Seniorzy

W przeciągu całego ligowego sezonu barw naszej pierwszej drużyny broniło 30-tu zawodników. Najwięcej meczy rozegrał Sebastian Prochota, jednak trzeba zaznaczyć, że nasz najmłodszy zawodnik w kadrze pierwszego zespołu grał także w juniorce. Spośród zawodników grających tylko w seniorce najwięcej meczów rozegrali: Dariusz Sawicki, Mirosław Nowak i Dawid Rakoczy, którzy na boisko wychodzili 19 razy.
Najlepszym strzelcem pierwszej drużyny w sezonie 2011/2012 był Mirosław Nowak, który w 19 meczach zdobył 19 bramek!
Młodość ligowy sezon zakończyła zaraz za podium, na czwartym miejscu z dorobkiem 39 oczek. Nasza drużyna 12 razy okazała się lepsza od rywali, 3 razy remisowała i 7 razy schodziła z boiska pokonana. Nasi zawodnicy do siatki przeciwników trafiali 72 razy co daje średnią 3,27 gola na mecz. Z kolei nasi bramkarze musieli wyciągać piłkę z bramki 37 razy.
Na własnym boisku nasza pierwsza drużyna wygrała aż 9 razy, a przegrała tylko z drużynami, które wywalczyły awans do A Klasy. Na boiskach rywali nasi zawodnicy zdołali zdobyć tylko 12 punktów, 3 razy wygrywając i 3 razy remisując. W rundzie wiosennej Młodość zdobyła 3 punkty więcej niż na jesień, jednak nasza drużyna wiosną niepokonana była bardzo długo!

Tabela Ligowa KadraJuniorzy

W młodej drużynie Młodości wystąpiło w tym sezonie 25 zawodników, którzy zajęli w swojej grupie ligowej szóste miejsce. W przeciągu całego sezonu nasi zawodnicy zdołali zdobyć 21 punktów. Nasi młodzi zawodnicy bardzo dobrze rozpoczęli sezon i długo walczyli o podium. Niestety jesienią juniora wygrała tylko 3 mecze.
Juniorzy zdołali zdobyć w 16 meczach 34 bramki i stracić 67.
Najlepszym strzelcem młodej drużyny w ubiegłym sezonie był Kamil Zwiernik, który zdobył 6 bramek.
Najwięcej spotkań spośród zawodników grających tylko w juniorce rozegrali najmłodsi: Kewin Zaczkowski i Kamil Brzoza.

Tabela Ligowa KadraTrampkarze

Nasi najmłodsi zawodnicy sezon ligowy zakończyli na przedostatnim miejscu w tabeli. Trampkarze wygrali tylko trzy mecze. Nasi zawodnicy zdołali strzelić tylko 17 bramek, a stracić aż 44. Najlepszym strzelcem w sezonie był Kewin Zaczkowski.

Tabela Ligowa