Razem już 3992 dni
W najbliższą niedzielę na boisku sportowym w Rudnie odbędzie się Gminny Turniej Oldbojów o Puchar Wó... Czytaj więcej
Archiwum
II Runda Pucharu Polski
Mecze
autor: Adam Böhm
21-08-2012 22:08
Już jutro nasza pierwsza drużyna rozegra kolejny mecz o stawkę tego lata, a jednocześnie generalny sprawdzian przed rozpoczynającą się w najbliższy weekend ligą. Młodość przed własną publicznością w ramach drugiej rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Zabrze podejmować będzie trzeci zespół A Klasy poprzedniego sezonu - Tęczę Wielowieś. Naszych zawodników czeka trudny mecz, jednak nasi zawodnicy z pewnością zagrają tylko i wyłącznie o awans.

Drugie losowanie...
Początkowo na tym etapie rozgrywek Młodość miała się mierzyć z Gwiazdą Chudów, jednak z niepodanych publicznie przyczyn losowanie drugiej rundy zostało przeprowadzone jeszcze raz. Nasza drużyna zamiast z dziesiątą drużyna poprzedniego sezony A Klasy, zagra z trzecią. Zawodnikom z Wielowsi zabrakło punktu by wywalczyć awans do ligi okręgowej.

Grać swoje!
Teoretycznie nasz zespół w środę czeka trudniejszy rywal, ale na to nasi zawodnicy patrzeć nie mogą. Podopieczni trenera Sawickiego muszą po prostu wyjść na boisko i zagrać swoje, zagrać to nad czym pracowali w okresie przygotowawczym, w którym momentami forma nie zachwycała, ale były także przebłyski. Co najważniejsze, Młodość jak na razie latem nie przegrała meczu. I niech tak pozostanie!

Dać radość kibicom
Termin meczu z pewnością nie jest najdogodniejszy, tym bardziej, że godzina meczu została zmieniona, spotkanie zostanie rozegrane o 17:30. Mimo to wielu kibiców ma w pamięci mecz z Wielowsią trzy lata temu na naszym boisku i towarzyszące mu emocje w rzutach karnych. Jutro nasi zawodnicy zagrają także dla kibiców i miejmy nadzieje, że emocje będą równie duże, ale z jedną różnicą. Młodość pewnie przejdzie tym razem do kolejnej rundy!
GKS Walka Zabrze
:
GKS Gwarek II Ornontowice
niedziela, 03.10.2021 godz.15:00