Razem już 3992 dni
W najbliższą niedzielę na boisku sportowym w Rudnie odbędzie się Gminny Turniej Oldbojów o Puchar Wó... Czytaj więcej
Archiwum
Płot – nowa wizytówka LKS Młodość Rudno
Informacje
autor: Zespół ds. Marketingu
01-09-2012 13:53
Jak już pewnie większość mieszkańców Rudna zauważyła, centrum naszej miejscowości zostało upiększone poprzez czerwono-zielony (barwy klubowe LKS Młodość) płot z nazwą oraz herbem naszej dumy jaką jest Klub Sportowy. To kolejny akcent celebracji obchodów 65-lecia powstania lokalnego zespołu piłkarskiego. To jednocześnie zrealizowanie jednego z założeń jakie postawił sobie Dział Marketingu LKS’u. Założeń do którego tak naprawdę przyczynili się wszyscy Ci, którzy jakiś czas temu kupili koszulki klubowe (link). Po akceptacji Zarządu Klubu, cały dochód ze sprzedaży koszulek przeznaczyliśmy na nadanie ducha, staremu betonowemu płotowi, który tak naprawdę odgradzał boisko od drogi i pozostałej części miejscowości. Był symboliczną granicą dla ludzi którzy go przekraczali i odkrywali inny, sportowy świat. W chwili obecnej płot stał się wizytówka Młodości – dosłownie i w przenośni. To właśnie grupa młodych chłopaków, sympatyków i zawodników naszego Klubu wzięła sprawy w swoje ręce. Sami, z własnej inicjatywy, stworzyli to dzieło i odmienili naszą Miejscowość. Poświęcili swój wolny, wakacyjny czas i pracując społecznie zrobili „coś” dla Klubu, dla siebie i pozostałych mieszkańców Rudna.

Przy poszczególnych etapach prac brały udział następujące osoby:
Adam Böhm, Kewin Majcher, Marcin Prochota, Sebastian Prochota, Michał Decker, Mateusz Brzoza (szczególne wyrazy uznania za wykonanie herbów klubowych), Tomasz Będzichowski, Szymon Brzoza, Rafał Liszka, Michał Brzoza, Arkadiusz Lukoszek, Mirosław Nowak, Łukasz Pierończyk.

Pierwszym etapem prac, było stworzenie projektu oraz harmonogramu wykonania prac. Tutaj, jak zwykle niezawodnym okazał się Adam Böhm, który sam przygotował projekt, a później stał się koordynatorem wszelkich prac. To jemu należą się najwyższe słowa uznania i pochwały.
Drugim etapem projektu, było naprawienie uszkodzonych elementów płotu oraz wyrównanie powierzchni parkingu przed płotem. Następnie powierzchnia całego płotu została zagruntowana, aby pomalowana powierzchnia była trwała. Trzecim, najtrudniejszym etapem była implementacja projektu na sześćdziesięciometrowy płot!
Całość prac zajęła wykonawcom wiele godzin pracy, ale jak zwykle największym podziękowaniem za realizację pomysłu była satysfakcja z stworzenia czegoś, co tak naprawdę pozostawili po sobie na długie lata. Każdy z nich jak i pozostali mieszkańcy nie będą przechodzili obok tego płotu obojętnie. Widząc taką wizytówkę Klubu, każdemu pojawia się uśmiech i uznanie na twarzy. Co więcej kierowcy i rowerzyści często zwalniają, aby podziwiać to wspaniałe dzieło.

Efekt finalny można podziwiać w naszej galerii – Taki tam płot…

Wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji projektu pod szyldem „płot” Dział Marketingu w imieniu Zarządu Klubu LKS Młodość Rudno pragnie złożyć serdeczne słowa uznania i podziękowania. To dzięki takim ludziom jak Wy świat wokół nas staje się lepszy. Od dziś w Rudnie słowa piosenki zespołu 2+1 można śpiewać w wersji „Chodź pomaluj mój świat na zielono i na czerwono”.

Dział Marketingu LKS Młodość Rudno