Razem już 3992 dni
W najbliższą niedzielę na boisku sportowym w Rudnie odbędzie się Gminny Turniej Oldbojów o Puchar Wó... Czytaj więcej
Archiwum
Ambitnie!
Mecze
autor: Adam Böhm
04-11-2012 19:02
W sobotni poranek na nasze boisko przyjechała Gwiazda... Chudów. W ramach 11. Kolejki Podokręgowej Ligi Juniorów nasza juniora podejmowała swoich rówieśników właśnie z Chudowa. Sobotni mecz dwukrotnie układał się dla naszych młodych zawodników źle, jednak oni pokazali prawdziwy charakter i zdołali dwukrotnie doprowadzić do remisu.

Początek meczu to wyrównana gra, choć momentami z lekką przewagą naszej młodej jedenastki. Pierwsze nieszczęście przytrafiło się naszej drużynie w 10 minucie, Adrian Suchan w sytuacji sam na sam sfaulował napastnika gości i dostał czerwoną kartkę. Do bramki stanął Kamil Brzoza i nie dał rady obronić rzutu karnego. Ale nasi młodzi zawodnicy się nie poddali. Reszta pierwszej połowy to ciągłe ataki naszych zawodników, którzy zdominowali wydarzenia na boisku. Młodość mogła wyrównać, jednak karnego nie wykorzystał Patryk Gorki. Lewego obrońce wyręczył jednak Kamil Miesiączek, który doprowadził do wyrównania.

Początek drugiej połowy to kompletne oddanie pola gry przez nasz zespół, co w efekcie zamieniło się na stratę dwóch bramek. Te bramki po raz kolejny podziałały mobilizująco. Najpierw najmłodszy na boisku - Patryk Nowara, dał nadzieję na sukces w tym meczu zdobywając swojego pierwszego gola w juniorce. Młodość długo starała się wyrównać, ale ciągle czegoś brakowało. W ostatniej minucie meczu, sędzia, którego praca w tym meczu pozostawiała wiele do życzenia podyktował drugą jedenastkę dla naszej drużyny. Karnego pewnie wykorzystał Roland Suchan i nasi zawodnicy cieszyli się z punktu.

Nasi juniorzy zdominowali rywali zaangażowaniem, gdyby nasz zespół nie przespał pierwszej części drugiej połowy w Rudnie mógłby zostać komplet oczek, ale i tak naszym zawodnikom należą się brawa.
Rekord SSA II
9:3
KS Górnik Sosnowiec
poniedziałek, 31.01.2022 godz.18:00