Razem już 3992 dni
W najbliższą niedzielę na boisku sportowym w Rudnie odbędzie się Gminny Turniej Oldbojów o Puchar Wó... Czytaj więcej
Archiwum
Podsumowanie akcji "koszulki"
Informacje
autor: Paweł Böhm
14-05-2012 12:28
O północy zakończyły się zapisy na unikalne i limitowane koszulki z okazji 65-lecia klubu LKS Młodość Rudno. Musimy przyznać, że jesteśmy mile zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem naszą akcją. Zakładaliśmy zainteresowanie w okolicach 60 sztuk, natomiast dzisiaj składamy zamówienie na 120 sztuk (na co się składają koszulki z zapisów jak i ograniczona ilość koszulek, które trafią do wolnej sprzedaży m. in. na imprezach masowych i ich cena będzie znacznie wyższa), czyli aż 2 razy więcej niż się spodziewaliśmy. Jest to nasz jak i Wasz ogromny sukces. Miło nam będzie spotykać Was na ulicach w tych wyjątkowych koszulkach. Jak już wcześniej wspominaliśmy całkowity dochód zostanie zagospodarowany na promocję Młodości, o czym się w najbliższej przyszłości przekonacie na własne oczy. Pozostawimy to jeszcze przez jakiś czas w tajemnicy.

Za tak duży odzew i zainteresowanie wszystkim Wam serdecznie dziękujemy!

Tym samym informujemy, iż czas produkcji koszulek powinien wynieść 2-3 tygodnie, tak więc pachnące nowością koszulki trafią do nas na początku czerwca i niezwłocznie rozprowadzimy je do rąk przyszłych właścicieli. Do tego czasu prosimy o sukcesywne regulowanie należności za zamówione koszulki. I tutaj pragniemy zaznaczyć, że dajemy Wam dwie możliwości. Płatności można dokonać osobiście na ręce Adama Böhm (e-mail: adam.bohm@mlodoscrudno.pl, GG: 10805395) oraz Kewina Majchra (GG: 9614339). Jest także możliwość płatności przelewem, dane do przelewu zostaną podane osobiście, w przypadku wyrażania takiej chęci prosimy o kontakt. Wszelkie informacje można także uzyskać pod moim adresem mailowym: pawel.bohm@mlodoscrudno.pl badź GG: 9591338.

O realizacji zamówienia będziemy informować na bieżąco.

Przy okazji chcielibyśmy poinformować, iż historia naszego Klubu jest nadal w fazie obróbki tekstowej i graficznej, ponadto nawiązaliśmy kontakt z bardzo ciekawą osobą wpisaną w historią naszego Klubu a także naszego obecnego herbu, o czym napiszemy w niedalekim czasie w większych szczegółach. Na pewno się nie zawiedziecie!

Dodatkowo jako administrator informuję, że w dziale kontakt pojawił się regulamin strony obowiązujący w stosunku do każdego użytkownika odwiedzającego mlodoscrudno.pl Bardzo proszę się zapoznać z powyższym regulaminem. Jest to wymóg formalny i prawny, aby chronić Was jak również nas przed odpowiedzialnością z tytułu nieprzestrzegania polskiego prawa.