Razem już 3992 dni
W najbliższą niedzielę na boisku sportowym w Rudnie odbędzie się Gminny Turniej Oldbojów o Puchar Wó... Czytaj więcej
Archiwum
Po trzy punkty do Zabrza
Mecze
autor: Adam Böhm
25-05-2012 20:37
Już w najbliższą niedzielę naszych seniorów czeka kolejny trudny, a zarazem ważny mecz. Nasza pierwsza drużyna zmierzy się na wyjeździe z Quo Vadis Makoszowy. Zespół z Zabrza wiosną radzi sobie całkiem dobrze. Świadczyć może o tym zwycięstwo w Kleszczowie z miejscowym Startem. Niedzielny mecz zostanie rozegrany na boisku, na którym graliśmy z Walką Makoszowy. Tym razem naszym zawodnikom boisko przeszkadzać już nie może.

Wygrana po nerwówce
Jesienią na własnym boisku nasza drużyna wygrała, ale zwycięstwo nie przyszło łatwo. Nasi zawodnicy grali bardzo nieskutecznie, a dodatkowo to goście objęli pierwsi prowadzenie. Formą błysnął w tym meczu Mirosław Nowak, który zdobył w tym meczu trzy bramki i to głównie dzięki niemu Młodość wygrała.

Trudny teren
Po meczu z Walką, która rozgrywa mecze na tym samym boisku co Quo Vadis pisaliśmy, że nasi zawodnicy nie umieli odnaleźć się na bardzo szerokim boisku w Zabrzu. W niedzielę Młodość musi już zagrać na sto procent swoich możliwości i wziąć pod uwagę warunki w jakich przyjdzie jej się mierzyć w Zabrzu.

Grać od pierwszych minut
W ostatnich meczach nasza pierwsza drużyna pierwsze minuty meczu jakby przesypiała, a dopiero z każdym kolejnym kwadransem grała coraz lepiej. W niedzielnym meczu ważne będzie zagranie na pełnym obrotach już od pierwszej sekundy i danie na boisku z siebie wszystkiego.

Quo Vadis Makoszowy - Młodość Rudno
niedziela, 27 maja
godz. 17:00